Ons team op De Vrijenburg

Managementteam (MT)

Lisette Kummu

directeur

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Yolanda de Roos

locatiemanager & kindercoach

Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag

Marinka de Haan

kwaliteitscoördinator onderbouw

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Lisanne van der Giessen

kwaliteitscoördinator bovenbouw & ICT-specialist

Werkdagen: alle dagen

Rots en Water trainers

Debby Terpstra

leerkrachtondersteuner RT Welzijn - Rots&Water trainer

Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag

Karin Bakker

leerkracht groep 3b & Rots&Water trainer

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Wendy Dons

leerkrachtondersteuner - Rots&Water trainer

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Ons team

Jacqueline Tuinman

conciërge & administratief medewerker

Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdagochtend

Loes van 't Hof

arrangementen begeleider & coördinator BOUW!

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Debby Terpstra

leerkrachtondersteuner RT Welzijn - Rots&Water trainer

Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag

Wendy Dons

leerkrachtondersteuner - Rots&Water trainer

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Carola Bos

leerkrachtondersteuner

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Esther Rosius

leerkrachtondersteuner

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Geert Bakker

leerkrachtondersteuner

Werkdagen: alle dagen

Sander van Soest

leerkrachtondersteuner

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Alinda de Jong

onderwijsassistent

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Amber Goercharan

onderwijsassistent

Werkdagen: vrijdag

Ciara Kuurstra

onderwijsassistent

Werkdagen: alle dagen

Danique Oldenhuis

onderwijsassistent

Werkdagen: alle dagen

D'Angelo Fer

onderwijsassistent

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Patrick van Seeters

vakleerkracht gymnastiek

Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag

Margreeth Barendregt

invalleerkracht

Mariëlle Voskuijl

leerkracht groep 1/2 apen

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Jolanda van Vugt

leerkracht groep 1/2 beren

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Annika Emmerich

leerkracht groep 1/2 beren

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Yvonne Timmerman

leerkracht groep 1/2 kangoeroes

Werkdagen: alle dagen

Caroline de Rijk

leerkracht groep 3a & instroomgroep

Werkdagen: alle dagen

Kelly Jongeling

leerkracht groep 3a

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Karin Bakker

leerkracht groep 3b & Rots&Water trainer

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Maartje van der Aa

leerkracht groep 3b

Werkdagen: woensdag en vrijdag

Heidi de Jongh

leerkracht groep 4a

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Ester Garducci

leerkracht groep 4b

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Karlien de Meij

leerkracht groep 4b

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Karin Los

leerkracht groep 5a

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Hilke van Ravesteijn

leerkracht groep 5a

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Bertwin Leentvaar

leerkracht groep 5b

Werkdagen: dinsdag

Edwin van der Wateren

leerkracht groep 5b

Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Hans van Hattum

leerkracht groep 6a & vakleerkracht gymnastiek

Werkdagen: alle dagen

Kimber Maat

leerkracht groep 6b

Werkdagen: alle dagen

Dennis Maurits

leerkracht groep 7b

Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

Naomi Ladenius

leerkracht groep 8a

Werkdagen: alle dagen

Claudia Hameetman

leerkracht groep 8b

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Carola Hendriks

leerkracht groep 8c

Werkdagen: alle dagen

Megan Rijsdijk

leerkracht groep 8c

Werkdagen: maandag en dinsdag